Bomb Cosmetics Bruisballen voor in bad, maar niet zoals je ze kent van andere merken!
Little Princess, deze vorstelijke en vocht inbrengende badblaster bevat een verwarmende rozen- en roze pepergeur die vrijkomt in het speelse roze gekleurde water! Met een natuurlijke boterachtige krul gemaakt van cacao en sheaboter om het vocht in te pakken en ervoor te zorgen dat je huid zijdezacht blijft!
Ik ben een prinses. Alle meisjes zijn prinsessen. Een koninklijke combinatie van roos en roze peper om het land te verblinden en natuurlijke boters om je huid, ziel en geest te transformeren voor een nog lang en gelukkig leven.
Onze Bath Bombs zijn volledig handgemaakt om ervoor te zorgen dat ze als een gek bruisen en er een explosie van geur vrijkomt tijdens jouw bad ritueel.
Daarnaast bevatten al onze producten essentiële oliën om je humeur te verbeteren.
Heel veel soorten bevatten een pure cacao en sheaboter toef ('piping'), wat zachtjes smelt op de huid en hydrateert terwijl de Bath Bomb bruist en knalt.
Wij gebruiken geen glitters (zelfs geen zogenaamde 'bio glitters') in onze badproducten en zijn overgestapt op suikers of mica's, omdat wij geloven dat konijntjes (en vissen) niet hoeven te lijden onder onze 'selfcare'.
* Alle Bath Blasters zijn handgemaakt, elke dag zijn er meer dan 250 mensen hard aan het werk om de ze te maken.
* Alle Bath Blasters zijn dierproefvrij, bij Bomb Cosmetics geloven ze er gelukkig in dat wij kunnen genieten van luxe producten zonder dat dieren hier de dupe van moeten zijn!
* Gemaakt van natuurlijke ingrediënten
160 g: Natriumbicarbonaat, Citroenzuur, Theobroma Cacao (Cacao) Zaadboter, Zea Mays (Maïs) Zetmeel, Sucrose, Parfum (Geur), Natriumlaurylsulfaat, Aqua (Water), Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Glycerine, Elaeis Guineensis (palm) olie, glycerylstearaat, gehydrolyseerd maïszetmeel, glucose, astragalus gummifer gom, aroma (smaak), methylcellulose, Brassica campestris (raapzaad) olie, cera alba (bijenwas), dextrine, talk, piper nigrum (peper) fruit Olie, Rosa Centifolia Bloemolie, Albumine, Kaliumsorbaat, Natriumbenzoaat, Xanthaangom, Sucralose, Ethylcellulose, Limoneen, Linalool, CI 18050, CI 14720, CI 75470, CI 77891 (Titaandioxide).
© 2021 www.mo-kado.nl - Powered by Shoppagina.nl